DrPetCare HEALTHY TEETH Proszek do higieny jamy ustnej dla psów i kotów 60 gram

Proszek Healthy Teeth wspomagający zdrowie jamy ustnej i zębów u psów i kotów w każdym wieku.

Preparat do codziennego stosowania u psów i kotów w celu zapobiegania odkładaniu się płytki nazębnej i tworzenia kamienia. Dodatkowo ogranicza nieprzyjemny zapach z jamy ustnej. Dodawany do pokarmu działa na płytkę nazębną zarówno chemicznie - rozpuszczając ją jak i mechanicznie - ścierając ją w trakcie żucia.

Skład produktu jest całkowicie naturalny - zawiera sproszkowane algi morskie (Ascophyllum nodosum).

Dodatkowe działanie:

  • regeneracja układu nerwowego
  • odtruwanie organizm z metali ciężkich
  • regulacja pracy tarczycy
  • wspomaganie leczenia schorzeń alergicznych
  • poprawa kolorytu, zapachu oraz kondycji skóry i sierści
  • regulacja procesów trawiennych
  • wsparcie rozwoju elementów narządu ruchu
  • zwiększenie odporności organizmu

Skład:

sproszkowana alga brunatna (Ascophyllum nodosum) (100 %) (zawartość jodu 0,08 %)

Składniki analityczne:

białko surowe 7,7 %, włókno surowe 8,0 %, tłuszcz surowy 2,0 %, popiół surowy 21,4 %

Dawkowanie:

Koty, małe i średnie psy do 20 kg: 1 płaska miarka

Psy dużych ras: 2 płaskie miarki

Higiena jamy ustnej u czworonogów jest tak samo istotna jak u ludzi. Zęby zwierząt narażone są na tworzenie się na nich płytki nazębnej oraz kamienia, które mogą doprowadzić nawet do utraty części uzębienia. Dlatego właśnie czworonogom warto podawać proszek na nieprzyjemny zapach z pyska kota albo psa z naturalnych alg morskich. Wystarczy dodać go do pokarmu, a preparat skutecznie zneutralizuje płytkę nazębną zarówno w sposób chemiczny – rozpuszczając ją - jak i mechaniczny poprzez ścieranie w czasie przeżuwania pokarmu. Środek na nieprzyjemny zapach z pyska psa lub kota oczyszcza jamę ustną, a dodatkowo reguluje procesy trawienne. Sprawdzi się u każdego pupila, niezależnie od wieku i rasy. Zadbaj o jego zdrowe zęby, podając mu preparat z naturalnych składników. Zamów już dziś proszek na przykry zapach z pyska kota lub psa.

Środek na nieprzyjemny zapach z pyska kota i psa – dodatkowe działania

Proszek na nieprzyjemny zapach z pyska kota oraz psa HEALTHY TEETH od DrPetCare to nie tylko sposób na zdrowe zęby i neutralizację nieprzyjemnego problemu. Preparat wspomaga także regenerację układu nerwowego i leczenie schorzeń alergicznych. Jeżeli Twój pupil ma problemy z trawieniem, to proszek sprawdzi się doskonale. Środek na nieprzyjemny zapach z pyska kota i psa wspomaga układ pokarmowy, a dodatkowo odtruwa organizm zwierzęcia z metali ciężkich. Pozytywnie działa również na elementy aparatu ruchu oraz poprawia koloryt, kondycję i zapach sierści i skóry czworonoga. Proszek na brzydki zapach z ust psa i kota zawiera jod, który reguluje również pracę tarczycy.

Przykry zapach z pyska psa lub kota? Podaj mu HEALTHY TEETH od DrPetCare

Środek na nieprzyjemny zapach z pyska psa lub kota wyprodukowano z sproszkowanych alg brunatnych (Ascophyllum nodosum). W składzie znajdziesz popiół surowy 21,4 %, białko surowe 7,7 %, włókno surowe 8,0 %, tłuszcz surowy 2,0 %, a także jod (0,08%). Można go podawać zwierzętom w każdym wieku – w przypadku kotów oraz małych i średnich raz psów wystarczy jedna płaska miarka, a dla dużych – dwie. Sprawdź również pozostałe propozycje suplementów, które wspomogą organizm czworonoga. HEALTHY TEETH od DrPetCare to najlepszy i najłatwiejszy sposób, by zneutralizować przykry zapach z pyska psa lub kota, zadbać o jego mocne zęby zwierzęcia oraz ogólne zdrowie. Zamów już dziś.

Parametry
Wielkość pupila:
Uniwersalne
Zamówienie kurierem:
Producent:
DR PETCARE
Produkt kanoniczny w linii:
5.00
Średnia ocen
2 Opinie
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Chciałam wyrazić swoją opinię na temat zakupionego w waszej firmie produktu - suplementu diety dla psa. Produkt spełnia moje oczekiwania i pomimo krótkiego czasu jego stosowania widzę poprawę w oddechu mojego psa. Oddech stał się bardziej znośny (wcześniej pachniało mu z pyszczka niezbyt przyjemnie). Wierzę, że z czasem przykry zapach ustąpi całkowicie a stan uzębienia ulegnie poprawię (kamień nazębny).

Bardzo fajny preparat, pomaga w higienie ząbków. Moja Lusia nie lubi mycia pastą, a tak mamy problem z głowy :)

Twój pupil już to ma?

Opowiedz o tym innym i pomóż podjąć jedyną słuszną decyzję

Napisz opinię
Szybka dostawa

Nawet w 24 godziny towar może być pod Twoimi drzwiami. Darmowa dostawa już od 95 zł.

Jakość i obsługa

Nasze produkty oparte są o wyselekcjonowane, zdrowe składniki. Przekonaj się sam.

Zwrot do 14 dni

Masz 14 dni na zwrot zamówionych produktów (szczegóły w regulaminie).