O firmie


Dr. PetCare to polska firma, którą stworzyliśmy z pasji do zwierząt i dzięki temu opracowaliśmy produkty, które są wysokiej jakości, naturalne, a jednocześnie dbają o zdrowie i kondycję naszych czworonogów.
Wierzymy, że każdy właściciel dba o swojego pupila, a my zapewniamy, że dbamy o najlepszą jakość naszych produktów. To połączenie natury i wiedzy o żywieniu tworzy naszą filozofię - Dbanie mamy w naturze.

 

NASZE WARTOŚCI 

Nasz biznes jest zbudowany na wysokich standardach etycznych a poniższe wartości nie są dla nas tylko sloganami: 

Profesjonalizm -  identyfikujemy się z naszą firmą oraz jej celami ale i potrzebami społecznymi. W naszych działaniach zawsze szukamy elastycznych rozwiązań, które rozwijają nas, partnerów biznesowych, nasze produkty i wpływają na lepsze życie.
Zaufanie - nasi klienci szukają jak najbardziej naturalnych a jednocześnie zdrowych produktów, ze starannością dobieramy więc receptury i jesteśmy szczerzy w tym co robimy.
Relacje - dbamy o relację z naszymi partnerami biznesowym, bo wierzymy w długofalową współpracę ale także uważamy, że łączy nas wielka więź z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi, którą warto promować i wspierać.

NASZE MARKI
W asortymecie znajdują się:
COUNTRY&NATURE - premium bezzbożowe karmy dla psów i kotów
Do Syta - mokre bezglutenowe karmy dla psów
Dr.PetCare - produkty specjalistyczne: suplementy, olejki oraz obroże przeciw insektom

CO WYRÓŻNIA NASZE PRODUKTY
 
Naturalność - karmy oparte na świeżych składnikach, a skład produktów pozbawiony jest zbóż, glutenu, konserwantów i dodatków chemicznych.
Transparentny skład - dbamy o to, aby w naszych produktach było tylko to czego pies lub kot potrzebuje.
Wysoka zawartość mięsa w tym świeżego - suche karmy COUNTRY&NATURE zawierają od 69% do 72% wysokiej jakości mięsnych i rybnych składników, w tym świeżego mięsa. 
Receptury monoproteinowe - karmy mokre Country&Nature zawierają jedno źródło białka pochodzenia zwierzęcego - idealna kompozycja dla psów zmagających się z alergiami pokarmowymi.
Bez zbóż - karmy suche nie zawierają zbóż, wszystko po to aby minimalizować ryzyko alergii.
Składniki funkcjonalne - karmę wzbogaciliśmy o odpowiednio zbilansowane składniki funkcjonalne dbające o zdrowe trawienie, skórę i sierść, kości i stawy, zęby czy odporność.
Hipoalergiczna - dbamy o to aby nasze karmy nie zawierały uczulających zbóż, czy sztucznych barwników, konserwantów. 
Proste składniki - kompozycja karm jest oparta na mięsie, podrobach, warzywach owocach i ziołach, tak aby były jak najbliżej natury.
Human grade - suplementy jakie oferujemy dla psów i kotów, są w jakości spożywczeDane spółki

Dr. PetCare Sp. z o.o. 

02-222 Warszawa, Al. Jerozolimskie 181B 

NIP: 7010997642

KRS: 0000860760

Nr weterynaryjny: PL14654332p