O firmie


Dr. PetCare to nowa polska firma, którą stworzyliśmy z pasji do zwierząt, pracy z klientami i nowych technologii. Tworzymy mieszankę doświadczenia, kreatywności oraz szczerości we wszystkim co robimy i dzięki temu opracowaliśmy produkty, które są wysokiej jakości, naturalne, a jednocześnie dbają o zdrowie i kondycję naszych psiaków. Wierzymy że każdy właściciel dba o swojego pupila, a my zapewniamy, że dbamy o najlepszą jakość naszych produktów. To połączenie natury i wiedzy o żywieniu tworzy naszą filozofię - bo dbanie mamy w naturze.

 

Nasz biznes jest zbudowany na wysokich standardach etycznych a poniższe wartości nie są dla nas tylko sloganami: 

Profesjonalizm -  identyfikujemy się z naszą firmą oraz jej celami ale i potrzebami społecznymi. W naszych działaniach zawsze szukamy elastycznych rozwiązań które rozwijają nas, nasze produkty i wpływają na lepsze życie.

Zaufanie - nasi klienci szukają jak najbardziej naturalnych a jednocześnie zdrowych produktów, ze starannością dobieramy więc receptury i partnerów i jesteśmy szczerzy w tym co robimy. 

Relacje - dbamy o relację z naszymi partnerami biznesowym bo wierzymy w długofalową współpracę ale także uważamy, że łączy nas wielka więź z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi, którą warto promować i wspierać

Dziś tworzymy następujące marki: 

Suplementy diety, obroże przeciw insektom  

Pełnoporcjowe karmy dla psów


Wiemy, że sucha karma jest najczęściej wybierana przez właścicieli psów. Bardzo ważne jest, aby poza walorami smakowymi spełniała najwyższe normy jakości i była źródłem wszystkich niezbędnych składników odżywczych dla psa. Dlatego suche karmy COUNTRY&NATURE zawierają od 69% do 72% wysokiej jakości mięsnych i rybnych składników, w tym świeżego mięsa. Karmę wzbogaciliśmy o odpowiednio zbilansowane składniki funkcjonalne dbające o zdrowe trawienie, skórę i sierść, kości i stawy, zęby oraz odporność czworonoga.

Aby posiłek dla Twojego pupila był jak najbardziej naturalny, zadbaliśmy o to, by nie zawierał konserwantów, sztucznych barwników, aromatów.

Naszą karmę produkujemy z:

  • Indyk z warzywami - karma dla ras małych
  • Jagnięcina z indykiem - karma dla ras małych i średnich
  • Białe ryby morskie - karma dla ras dużychDane spółki

Dr. PetCare Sp. z o.o. 

02-222 Warszawa, Al. Jerozolimskie 181B 

NIP: 7010997642

KRS: 0000860760

Nr weterynaryjny: PL14654332p