Karma sucha dla psa

Jeśli szukasz pokarmu dla Twojego pupila, najlepsza sucha karma dla psa dostępna jest w naszym sklepie! Wybierając pokarm psa, pamiętaj, aby było ono dostosowane zarówno do wielkości i wieku psa, jak i jego aktywności. Karma sucha dla psa jest nie tylko wygodna w codziennym użytkowaniu, jak i łatwa w porcjowaniu oraz podawaniu. Jej przechowywanie również nie stanowi żadnego problemu. Bardzo ważne jest, aby poza walorami smakowymi spełniała najwyższe normy jakości i była źródłem wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Dobre suche karmy dla psów wzmacniają zęby psa, a dodatkowo można stosować ją jako nagrodę w treningu. Pies to najlepszy przyjaciel człowieka – kompan zabaw i codziennych spraw, a także pocieszyciel. Właśnie dlatego warto zapewnić mu dobrą opiekę, a w tym – prawidłowe żywienie. Pomogą Ci w tym suche karmy dla psów oferowane w naszym sklepie internetowym DrPetCare!

Suche karmy dla psów – jak wybrać najlepszą?

Dobre suche karmy dla psów, które znajdziesz w naszym sklepie, to spełniające wszelkie warunki jakości jedzenie. Pamiętaj, aby karma sucha dla psa, którą wybierasz, była bogata w kwasy tłuszczowe Omega-3 oraz witaminy i mikroelementy oraz pierwiastki śladowe. Warto wiedzieć, że organizm psa przystosowany jest szczególnie do spożywania dużych ilości białek i tłuszczów, dlatego dobre suche karmy dla psów powinny składać się przede wszystkim z makroskładników i odpowiedniej ilości węglowodanów. W naszym sklepie znajdziesz karmy marki COUNTRY&NATURE, które zawierają od 69% do 72% wysokiej jakości mięsnych i rybnych składników, w tym świeżego mięsa. Karmy wzbogaciliśmy o odpowiednio zbilansowane składniki funkcjonalne dbające o zdrowe trawienie, skórę i sierść, kości i stawy, zęby oraz odporność czworonoga. Aby posiłek dla Twojego pupila był jak najbardziej naturalny, zadbaliśmy o to, by nie zawierał konserwantów, sztucznych barwników, aromatów.

Karma dla psa sucha - przechowywanie

Suche karmy dla psów to nie tylko duża wygoda w porcjowaniu i podawaniu zwierzęciu, ale także prostota przechowywania. Suchą karmę dla psa trzymaj zawsze w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Opakowanie powinno być szczelnie zamknięte, aby nie dostawało się do niego powietrze i wilgoć. Jeśli chodzi o miski, w których podajesz swojemu pupilowi pożywienie, koniecznie myj je codziennie, a pokarm, który nie został zjedzony, po prostu wyrzucaj, zastępując go świeżą porcją. Nie zapominaj o zapewnieniu Twojemu psu stałego dostępu do czystej wody.

Polecamy także suplementy diety dla psów naszej marki DrPetCare

KARMA PREMIUM PROSTO OD PRODUCENTA Bezzbożową suchą karmę COUNTRY&NATURE z rybami morskimi  opracowano dla potrzeb dorosłych psów ras średnich i dużych. Duże granulki i odpowiedni kształt zapewnią psom okazję do mechanicznego czyszczenia zębów podczas jedzenia. Wysoka zawartość...
Karma bezzbożowaTak Waga opakowania (kg)14 Wielkość pupilaRasy średnie i duże MarkaDR PETCARE Faza życiaDorosły
443.00 
+
KARMA PREMIUM PROSTO OD PRODUCENTA Bezzbożową suchą karmę COUNTRY&NATURE z rybami morskimi opracowano dla potrzeb dorosłych psów ras średnich i dużych. Duże granulki i odpowiedni kształt zapewnią psom okazję do mechanicznego czyszczenia zębów podczas jedzenia. Wysoka zawartość...
Karma bezzbożowaTak Waga opakowania (kg)3 Wielkość pupilaRasy średnie i duże MarkaDR PETCARE Faza życiaDorosły
121.00 
+
Filtry produktowe
Producent (1)
Etap życia
Wielkość zwierzęcia
Cena