Suplementy diety

SUPLEMENTY DLA PSA i KOTA

Kiedy i dlaczego warto podawać suplementy dla zwierząt?

Obecnie obserwujemy rosnący trend dotyczący zdrowego żywienia zwierząt. Właściciele czworonogów mają coraz większą świadomość i oczekiwania odnośnie jakości wybieranej karmy i suplementów a zawartość substancji odżywczych w żywności znacząco spadła. 

Co zatem zrobić, aby uzupełnić te niedobory? Poza wyborem dobrej jakości karmy (polecamy Country&Nature), warto sięgnąć po suplementy dostosowane do wieku i kondycji zwierzęcia. Mogą być one stosowane okresowo lub stanowić istotny element terapii leczniczych. 


Proponujemy: 

DrPetCare FLEX PREMIUM - suplement na stawy dla psów i kotów: na niedobory składników odżywczych szczególnie podatne są zwierzęta starsze i rosnące. Warto zatem sięgnąć po sprawdzone substancje regenerujące i wspomagające prawidłowe funkcjonowanie stawów, takie jak: glukozamina, chondroityna, kolagen, kwas hialuronowy.

DrPetCare SKIN - suplement na skórę i sierść dla psów i kotów: suplementy to nie tylko substancje uzupełniające niedobory istotnych składników odżywczych, ale również preparaty poprawiające wygląd skóry i sierści. Są to przede wszystkim wielonienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6, witaminy A, E, B oraz ekstrakty roślinne, w tym z ostropestu plamistego

DrPetCare VITAMINS - suplement na odporność dla psów i kotów: każde zwierzę ma inne potrzeby związane z suplementacją dodatkowych preparatów i substancji odżywczych. Witaminy są niezbędne do prawidłowego rozwoju, chronią przez rożnymi chorobami, odpowiadają za wzrost, ochronę układu nerwowego. 

 DrPetCare HEALTHY TEETH - proszek do higieny jamy ustnej dla psów i kotów: warto również poruszyć temat higieny jamy ustnej zwierząt. Często zdarza się, że nasi pupile mają problem z odkładającym się kamieniem nazębnym oraz nieświeżym oddechem. Przypadłościom tym można zapobiegać, stosując preparat z wyselekcjonowanymi algami Ascophyllum nodosum. 

Brak produktów w tej sekcji