Wysyłka gratis od 95 zł

WIELKI FINAŁ

W ramach akcji #psiAktywnarodzina zorganizowanego przez COUNTRY&NATURE oraz epozytywnaopinia.pl oraz Instytut Matki i Dziecka powstał e-book "Dziecko i Pies”. Akcja pobierania poradnika była połączona z pomocą schronisku! Za każdy pozostawiony email na stronie kampanii i pobrany poradnik - jeden posiłek trafił do schroniska! W sumie producent przekazał ponad 350kg karmy potrzebującym psiakom w schronisku.


Eksperci,  psycholog, pediatra, alergolog, lekarz weterynarii, dietetyk zwierzęcy oraz behawiorysta. dzieląc się swoim doświadczeniem, chcą tym samym zainspirować dorosłych do poszerzania swojej wiedzy, tak aby wspólna droga rodziny ze zwierzakiem była wspaniałą przygodą a nie problemem. Efektem kilkumiesięcznej pracy było onad 40 stron wiedzy w formie e-booka które przyda się każdemu obecnemu i przyszłemu opiekunowi psiaka. W poradniku znajduje się wiele przydatnej wiedzy osobom które planują adopcję pupila, ale także jak radzić sobie z nowym członkiem rodziny, gdy posiadamy dzieci.


Marka Country&Nature nie tylko chce edukować, ale także zwrócić uwagę na sytuację bezdomnych zwierząt wśród społeczeństwa.

Poradnik nadal będzie można pobierać na dedykowanej stronie https://wwwdrpetcarepl.mailchimpsites.com
Wystarczy podać e-mail a link do ebooka pojawi się na skrzynce mailowej, a na chętne osoby w podziękowaniu czekają próbki karmy.