PsiAktywna rodzina

Kampania edukacyjna #psiAktywnarodzina jest zorganizowana przez COUNTRY&NATURE wraz Instytutem Matki i Dziecka oraz portalem epozytywnaopinia.pl i dotyczy bezpiecznych i zdrowych relacji dziecka i psa. Zaproszeni eksperci poruszą tematy związane z pytaniami jakie zadają sobie przyszli i obecni rodzice, którzy są, lub planują być, właścicielami psa. 

W ramach kampanii od 20 września, co tydzień swoją wiedzą podzielą się eksperci: psycholog, pediatra, alergolog, lekarz weterynarii, dietetyk zwierzęcy oraz behawiorysta. Artykuły oraz nagrania wideo będą publikowane na stronie drpetcare.pl/psiaktywnarodzina/ oraz w mediach społecznościowych, a na koniec akcji powstanie elektroniczna wersja poradnika.

Mamy nadzieję, że treści opracowane przez ekspertów będą inspiracją do budowania wspaniałych więzi rodzinnych z czworonożnymi przyjaciółmi i organizowania wspólnej aktywności, która jest źródłem zdrowia i pozytywnego nastawienia do życia.

Zapraszamy do lektury

Jakie zwierzę dla dziecka? W życiu każdej rodziny pojawia się taki moment, kiedy dziecko zaczyna mówić o tym, że marzy o zwierzaku. Często dzieci zaczynają swoje prośby od pieska czy kotka, proszą też o mniejsze zwierzęta, tj. króliki, chomiki, świnki morskie czy inne. Kończy się na tym, że chciałyby mieć wszystkie naraz.
Marka COUNTRY&NATURE wraz Instytutem Matki i Dziecka oraz portalem epozytywnaopinia.pl rusza 19 września br. z kampanią edukacyjną #psiAktywnarodzina. Akcja dotyczy bezpiecznych i zdrowych relacji dziecka i psa. 

Partnerzy akcji