PsiAktywna rodzina

Kampania edukacyjna #psiAktywnarodzina jzorganizowana przez COUNTRY&NATURE wraz Instytutem Matki i Dziecka oraz portalem epozytywnaopinia.pl dotyczy bezpiecznych i zdrowych relacji dziecka i psa. Zaproszeni eksperci poruszają tematy związane z pytaniami jakie zadają sobie przyszli i obecni rodzice, którzy są, lub planują być, właścicielami psa.

W ramach kampanii swoją wiedzą dzielą się eksperci: psycholog, pediatra, alergolog, lekarz weterynarii, dietetyk zwierzęcy oraz behawiorysta. Artykuły dostępne poniżej oraz nagrania wideo na https://www.youtube.com/@countrynature6098
Mamy nadzieję, że treści opracowane przez ekspertów będą inspiracją do budowania wspaniałych więzi rodzinnych z czworonożnymi przyjaciółmi i organizowania wspólnej aktywności, która jest źródłem zdrowia i pozytywnego nastawienia do życia.
Zapraszamy do lektury

Posiadając psa i dziecko pod jednym dachem, często nie jesteśmy w stanie obu mieć cały czas na oku. Zdarza się, że pies podczas naszej nieuwagi zje coś, co nie było dla niego przeznaczone. Jak rozpoznać objawy zatrucia? Jak reagować i kiedy należy udać się z pupilem po fachową pomoc? Jest kilka zasad, których przestrzeganie pomoże odpowiednio poradzić sobie z trudną sytuacją.

Partnerzy akcji