PsiAktywna rodzina

Kampania edukacyjna #psiAktywnarodzina jzorganizowana przez COUNTRY&NATURE wraz Instytutem Matki i Dziecka oraz portalem epozytywnaopinia.pl dotyczy bezpiecznych i zdrowych relacji dziecka i psa. Zaproszeni eksperci poruszają tematy związane z pytaniami jakie zadają sobie przyszli i obecni rodzice, którzy są, lub planują być, właścicielami psa.

W ramach kampanii swoją wiedzą dzielą się eksperci: psycholog, pediatra, alergolog, lekarz weterynarii, dietetyk zwierzęcy oraz behawiorysta. Artykuły dostępne poniżej oraz nagrania wideo na https://www.youtube.com/@countrynature6098
Mamy nadzieję, że treści opracowane przez ekspertów będą inspiracją do budowania wspaniałych więzi rodzinnych z czworonożnymi przyjaciółmi i organizowania wspólnej aktywności, która jest źródłem zdrowia i pozytywnego nastawienia do życia.
Zapraszamy do lektury

Adopcja psa powinna być przemyślaną i świadomą decyzją, zwłaszcza, gdy w domu są dzieci. I nie chodzi tu tylko o to, że pies dla rodziny z dziećmi to trudny wybór. Procedura adopcyjna psa powinna rozpocząć się dopiero, gdy gruntownie przemyślimy wszystkie aspekty obecności zwierzaka w domu, a w przygotowania do jego adopcji zaangażuje się cała rodzina.

Partnerzy akcji