PsiAktywna rodzina

Kampania edukacyjna #psiAktywnarodzina jest zorganizowana przez COUNTRY&NATURE wraz Instytutem Matki i Dziecka oraz portalem epozytywnaopinia.pl i dotyczy bezpiecznych i zdrowych relacji dziecka i psa. Zaproszeni eksperci poruszą tematy związane z pytaniami jakie zadają sobie przyszli i obecni rodzice, którzy są, lub planują być, właścicielami psa. 

W ramach kampanii od 20 września, co tydzień swoją wiedzą podzielą się eksperci: psycholog, pediatra, alergolog, lekarz weterynarii, dietetyk zwierzęcy oraz behawiorysta. Artykuły oraz nagrania wideo będą publikowane na stronie drpetcare.pl/psiaktywnarodzina/ oraz w mediach społecznościowych, a na koniec akcji powstanie elektroniczna wersja poradnika.

Mamy nadzieję, że treści opracowane przez ekspertów będą inspiracją do budowania wspaniałych więzi rodzinnych z czworonożnymi przyjaciółmi i organizowania wspólnej aktywności, która jest źródłem zdrowia i pozytywnego nastawienia do życia.

Zapraszamy do lektury

#psiAktywnarodzina Kampania edukacyjna z Instytutem Matki i Dziecka i @epozytywnaopnia.pl
Myśląc o wspólnym, rodzinnym wyjeździe z psem, warto przede wszystkim się do niego PRZYGOTOWAĆ. Nie ważne czy jedziemy na krócej, czy na dłużej,...
Oczywiście nie! Pies to nie śmietnik. Niestety nawet bardzo świadomi opiekunowie zwierząt popełniają dość popularne błędy żywieniowe. Postaram się je krótko tu przedstawić.

Partnerzy akcji